Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież 19 sierpnia [WYNIKI]

Dodano: 20 sierpnia 2017 | 11:46
W sobotę nowy sezon zainaugurowali juniorzy starsi i młodsi Radomiaka (1999/2000, 2001 i 2002r). Wygrana, remis i porażka to bilans naszych drużyn na początek rozgrywek.
Rozmiar czcionki:A+A-
Rocznik 1999/2000

Gol Bartosza Jeżmańskiego na początku drugiej połowy zapewnił najstarszemu zespołowi juniorów komplet punktów w starciu z drugim zespołem Znicza.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Wektrą Zbuczyn.

Radomiak Radom - Znicz II Pruszków 1:0 (0:0)
(Jeżmański 48')

Radomiak: Kosno - Warchoł, Gałczyński (46' Staniszewski), Jakubczyk, Szczodry (67' Kuba), Pawłowski, Zelga, Markiewicz (46' Wątorski), Nowakowski, Jeżmański, Różowicz (51' Kacprowicz)

***
Rocznik 2001

Radomiak bardzo szybko objął prowadzenie, ale ostatecznie musiał uznać wyższość warszawskiej Polonii. Przy wyniku 1:2 Jakub Nowakowski nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Ursusem Warszawa.

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 1:2 (1:2)
(Łęcki 6')

Radomiak: Grzyb - Procki, Wiatrak, Borkowski, Grygiel, Kozakiewicz (53' Wdowski), Łęcki, Nowakowski, Kosonóg, Skarbek (53' Pluta), Śwircz

***
Rocznik 2002

Nasz zespół, który po półrocznej przerwie wrócił na szczebel wojewódzki cały mecz musiał gonić wynik. Ostatecznie Radomiak wywalczył jeden punkt.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Błonianką Błonie.

Radomiak Radom - Ursus Warszawa 3:3 (0:2)
(Seledec 44' 70', Zaręba 68')

Radomiak: Pajączek - Lasota, Wołczyński, Wieczorek, Stańczyk (41' Lament), Kłoczko (41' Odzimkowski), Rogala, Szwaczka (41' Seledec), Zaręba, Moskwa (59' Iwański), Woźniak (76' Buczma)